La Perrière
La Perrière ξενοδοχεία και ενοικιαζόμενα διαμερίσματα, όλα τα καταλύματα σε La Perrière
La Maison D'Horbe
La Grande Place, La Perrière, Γαλλία
Το άνετο ξενοδοχείο La Maison D'Horbe La Perrière έχει 4 αστέρια και διαθέτει 2 εστιατόρια για να απολαύσουν οι πελάτες πιάτα χορτοφαγικής κουζίνας και γαλλικής κουζίνας.
Chambre D'Hotes Chez Artiste Verrier, La Perriere - Perche
La Perriere Lieu-Dit La Petite Grange, La Perrière, Γαλλία
Το ξενοδοχείο Chambre D'Hotes Chez Artiste Verrier, La Perriere - Perche προσελκύει τους πελάτες με ιδιωτική στάθμευση που διατίθεται στον χώρο.
Προτεινόμενα ξενοδοχεία σε La Perrière
Εμφάνιση περισσότερων + Λιγότερα -
La Pause Du Perche - Gite Au Pied De La Foret
L Hotel Moisy, La Perrière, Γαλλία
Τοποθετημένη στην πόλη La Perrière, η La Pause Du Perche - Gite Au Pied De La Foret 108 μ^2 έχει 2 υπνοδωμάτια και μπορεί να φιλοξενήσει 6 άτομα. Μια βόλτα 10 λεπτών με αυτοκίνητο θα σας οδηγήσει σε…
Εξαιρετκό
(1 σχόλιο)
Farmhouse Cottage
Saint-Hilaire, La Perrière, Γαλλία
Η Farmhouse Cottage La Perrière διαθέτει βεράντα με θέα στον κήπο, καθώς και έχει πισίνα. The holiday home is 57 km from Mulsanne and 2.4 km from the Morthimer Castle.
Εξαιρετκό
(1 σχόλιο)